Collection: All Kits
-
Love You...Love You More Quilt Kit & Pattern
- Regular price
- from $14.00 to $55.99
- Sale price
- from $14.00 to $55.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lyda Rose Kit & Pattern
- Regular price
- from $44.00 to $222.00
- Sale price
- from $44.00 to $222.00
- Regular price
-
$233.99 - Unit price
- per
Sold out -
Make It MerryPattern
- Regular price
- from $12.00 to $39.80
- Sale price
- from $12.00 to $39.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Make Merry
- Regular price
- from $18.00 to $26.99
- Sale price
- from $18.00 to $26.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Matilda's Gear Kit or Pattern
- Regular price
- from $6.95 to $35.99
- Sale price
- from $6.95 to $35.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Merry Bowl Fillers Wool Kit & Pattern
- Regular price
- from $10.00 to $54.99
- Sale price
- from $10.00 to $54.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Merry Christmas to All....
- Regular price
- from $9.00 to $91.50
- Sale price
- from $9.00 to $91.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Merry Christmas Wallhanging Kit & Pattern
Hatched & Patched
- Regular price
- from $14.00 to $225.98
- Sale price
- from $14.00 to $225.98
- Regular price
-
$231.98 - Unit price
- per
Sold out -
Merry Merry Quilt Kit & Pattern
- Regular price
- from $14.99 to $209.99
- Sale price
- from $14.99 to $209.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Merry Mugs Ornament Kit
- Regular price
- $21.99
- Sale price
- $21.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Merry Reindeer
- Regular price
- from $10.00 to $24.99
- Sale price
- from $10.00 to $24.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Merry Starts Here Kit & Pattern
- Regular price
- from $14.99 to $220.00
- Sale price
- from $14.99 to $220.00
- Regular price
-
$232.24 - Unit price
- per
Sold out -
Midnight Silhouette Quilt Kit and Pattern
- Regular price
- from $14.00 to $251.95
- Sale price
- from $14.00 to $251.95
- Regular price
-
$178.99 - Unit price
- per
Sold out -
Mirrored Mountains Quilt Kit or Pattern
- Regular price
- from $10.00 to $134.99
- Sale price
- from $10.00 to $134.99
- Regular price
-
$58.80 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Acorn Gnome Kit
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Christmas Truck
- Regular price
- $16.00
- Sale price
- $16.00
- Regular price
-
$18.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Daisy Gnome Kit
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Easter Party Precut Pack
- Regular price
- $58.00
- Sale price
- $58.00
- Regular price
-
$60.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Hoppy Gnome Kit
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Kit - Flowers Are Wonderous
- Regular price
- $24.95
- Sale price
- $24.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Kit - Oh Christmas Tree
- Regular price
- $24.95
- Sale price
- $24.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Kit - Sunflower Songbird
- Regular price
- $24.95
- Sale price
- $24.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Reindeer Gnome Kit
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Santa Gnome Kit
- Regular price
- $22.00
- Sale price
- $22.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Scary Larry Jack-O-Lantern
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Uncle Sam Gnome Kit
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Valentine Gnome Kit
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
Mud Rug Wilma the Witch
- Regular price
- $16.50
- Sale price
- $16.50
- Regular price
-
$22.00 - Unit price
- per
Sold out -
My Little Project Nest Pattern
- Regular price
- from $6.99 to $10.00
- Sale price
- from $6.99 to $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Nibbles
- Regular price
- from $9.00 to $73.99
- Sale price
- from $9.00 to $73.99
- Regular price
-
$38.99 - Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 6 of 11
- Next page