Collection: Quilt Kits
-
All Dressed Up for Halloween Kit
- Regular price
- from $9.50 to $89.99
- Sale price
- from $9.50 to $89.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
All Wrapped Up! Kit or Pattern
- Regular price
- from $10.00 to $79.99
- Sale price
- from $10.00 to $79.99
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
Sold out -
America For Me!
- Regular price
- from $14.75 to $108.99
- Sale price
- from $14.75 to $108.99
- Regular price
-
$45.75 - Unit price
- per
Sold out -
Autumn House Quilt
- Regular price
- from $9.00 to $65.99
- Sale price
- from $9.00 to $65.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Baker's Lattice Quilt Kit or Pattern
- Regular price
- from $10.00 to $129.00
- Sale price
- from $10.00 to $129.00
- Regular price
-
$10.00 - Unit price
- per
Sold out -
Birch Lane Kit
- Regular price
- from $3.99 to $39.75
- Sale price
- from $3.99 to $39.75
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bits and Pieces Kit
- Regular price
- from $14.99 to $91.50
- Sale price
- from $14.99 to $91.50
- Regular price
-
$46.80 - Unit price
- per
Sold out -
Buttermold Flannel Sampler Kit
- Regular price
- from $18.95 to $280.00
- Sale price
- from $18.95 to $280.00
- Regular price
-
$300.00 - Unit price
- per
Sold out -
Chocolate Moose Quilt Kit
- Regular price
- from $12.50 to $99.99
- Sale price
- from $12.50 to $99.99
- Regular price
-
$64.95 - Unit price
- per
Sold out -
Christmas Stocking
- Regular price
- from $6.95 to $29.99
- Sale price
- from $6.95 to $29.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Christmas Tree Quilt
- Regular price
- from $9.00 to $59.99
- Sale price
- from $9.00 to $59.99
- Regular price
-
$32.25 - Unit price
- per
Sold out -
Cinnamon Hill Kit or Pattern
- Regular price
- from $6.99 to $47.99
- Sale price
- from $6.99 to $47.99
- Regular price
-
$11.99 - Unit price
- per
Sold out -
Cobblestone Christmas Quilt
- Regular price
- from $9.50 to $79.99
- Sale price
- from $9.50 to $79.99
- Regular price
-
$47.96 - Unit price
- per
Sold out -
Coneflower Stars Quilt
- Regular price
- from $10.50 to $39.99
- Sale price
- from $10.50 to $39.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Country Rose Kit
- Regular price
- from $75.60 to $157.90
- Sale price
- from $75.60 to $157.90
- Regular price
-
$100.80 - Unit price
- per
Sold out -
Fall Alphabet Quilt Kit and or Pattern
- Regular price
- from $9.00 to $59.99
- Sale price
- from $9.00 to $59.99
- Regular price
-
$40.95 - Unit price
- per
Sold out -
Fall N' Love Quilt Kit or Pattern
- Regular price
- from $10.00 to $146.99
- Sale price
- from $10.00 to $146.99
- Regular price
-
$10.00 - Unit price
- per
Sold out -
Farm Fresh Kit & Pattern
- Regular price
- from $10.50 to $129.99
- Sale price
- from $10.50 to $129.99
- Regular price
-
$50.40 - Unit price
- per
Sold out -
Fly Away Blackbird Kit or Pattern
- Regular price
- from $9.95 to $125.00
- Sale price
- from $9.95 to $125.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Formation
- Regular price
- from $10.00 to $80.80
- Sale price
- from $10.00 to $80.80
- Regular price
-
$69.00 - Unit price
- per
Sold out -
Framed Holly Star
- Regular price
- from $7.95 to $29.99
- Sale price
- from $7.95 to $29.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Frosty's Tree Farm
- Regular price
- from $9.00 to $69.99
- Sale price
- from $9.00 to $69.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Giant Pumpkin Hometead
- Regular price
- from $5.99 to $40.25
- Sale price
- from $5.99 to $40.25
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Hello Spring Kit & Pattern
- Regular price
- from $14.99 to $93.75
- Sale price
- from $14.99 to $93.75
- Regular price
-
$104.90 - Unit price
- per
Sold out -
Hole in One Quilt
- Regular price
- from $3.00 to $54.99
- Sale price
- from $3.00 to $54.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Holiday Sampler
The Cottage Rose- Regular price
- from $18.00 to $131.19
- Sale price
- from $18.00 to $131.19
- Regular price
-
$11.99 - Unit price
- per
Sold out -
Hometown Christmas Quilt
- Regular price
- from $14.99 to $99.99
- Sale price
- from $14.99 to $99.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
In A Fruit Jar Autumn Boxed Runner Kit
- Regular price
- from $10.00 to $59.99
- Sale price
- from $10.00 to $59.99
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
Sold out -
In A Fruit Jar Spring Boxed Runner Kit
- Regular price
- from $10.00 to $74.99
- Sale price
- from $10.00 to $74.99
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
Sold out -
Jelly Sticks Kit or Pattern
- Regular price
- from $9.95 to $79.99
- Sale price
- from $9.95 to $79.99
- Regular price
-
$46.80 - Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 3
- Next page