Collection: Wool Kits
-
3 Witch Hats
- Regular price
- from $6.95 to $37.99
- Sale price
- from $6.95 to $37.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
8 Halloween Jacks Woolen Mat Kit
- Regular price
- from $6.95 to $27.99
- Sale price
- from $6.95 to $27.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Circle of Friends
- Regular price
- from $10.00 to $59.99
- Sale price
- from $10.00 to $59.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Gentler Life
- Regular price
- from $9.00 to $55.99
- Sale price
- from $9.00 to $55.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Gift From Bethlehem Kit
- Regular price
- from $5.00 to $24.99
- Sale price
- from $5.00 to $24.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Round the Year - January
- Regular price
- from $10.00 to $49.99
- Sale price
- from $10.00 to $49.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Round the Year - March
- Regular price
- from $10.00 to $52.99
- Sale price
- from $10.00 to $52.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Round the Year August
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Tisket A Tasket Basket Ornament - April
- Regular price
- from $6.95 to $28.99
- Sale price
- from $6.95 to $28.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Tisket A Tasket Basket Ornament - February
- Regular price
- $6.95
- Sale price
- $6.95
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Tisket A Tasket Basket Ornament - January
- Regular price
- from $6.95 to $28.99
- Sale price
- from $6.95 to $28.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Tisket A Tasket Basket Ornament - July
- Regular price
- from $6.95 to $26.99
- Sale price
- from $6.95 to $26.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Tisket A Tasket Basket Ornament - March
- Regular price
- from $6.95 to $26.99
- Sale price
- from $6.95 to $26.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
A Tisket A Tasket Basket Ornament - September
- Regular price
- from $6.95 to $26.99
- Sale price
- from $6.95 to $26.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Always Stay Humble and Kind
- Regular price
- from $14.00 to $34.50
- Sale price
- from $14.00 to $34.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Batty Pin Keep
- Regular price
- from $7.50 to $22.99
- Sale price
- from $7.50 to $22.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Beeskep Ornament Kit
- Regular price
- from $6.95 to $21.50
- Sale price
- from $6.95 to $21.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Beeskep Ornament Kit
- Regular price
- from $6.95 to $26.50
- Sale price
- from $6.95 to $26.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Believe in the Magic
- Regular price
- from $9.00 to $29.99
- Sale price
- from $9.00 to $29.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Boo Pumpkin Large Ornament Kit
- Regular price
- from $6.95 to $26.90
- Sale price
- from $6.95 to $26.90
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Bunnies and Bows Kit and or Pattern
- Regular price
- from $3.50 to $25.99
- Sale price
- from $3.50 to $25.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Buttermilk Basin's Ornaments Extravaganza Kit
- Regular price
- from $26.99 to $32.99
- Sale price
- from $26.99 to $32.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Candles All Aglow Ornament Kit
- Regular price
- from $6.95 to $17.99
- Sale price
- from $6.95 to $17.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Candy Cane Ornament Kit
- Regular price
- from $6.95 to $21.99
- Sale price
- from $6.95 to $21.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Cardinal Pin Keep
- Regular price
- from $7.50 to $25.99
- Sale price
- from $7.50 to $25.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Charcoal Mittens Ornaments
- Regular price
- $21.99
- Sale price
- $21.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Chick and Umbrella Ornament
- Regular price
- from $6.95 to $27.00
- Sale price
- from $6.95 to $27.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Christmas Bird Pincushion
- Regular price
- $19.00
- Sale price
- $19.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Christmas Bowl Fillers
- Regular price
- from $17.99 to $28.99
- Sale price
- from $17.99 to $28.99
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 7
- Next page